Category Archives: Zdraví

Přirozený porod může dát dětem do vínku vyšší inteligenci!

I když je porod císařským řezem momentálně hitem, zejména mezi celebritami, protože si mohou vybrat datum porodu a zabránit tomu, že budou miminko nosit déle, než by měly, známe jednu nepopiratelně velkou výhodu přirozeným porodů.

Nejde jen o to, že po přirozeném porodu se žena obvykle rychleji zotaví, ale nové zjištění ukazují, že děti, které se narodí přirozenou cestou, mají vyšší IQ než děti narozené císařským řezem.

Čím to je?

Podle vědců – když ženy rodí...

Read more

Ekzém v těhotenství

Abyste ekzém dostaly pod kontrolu, používejte krémy, které obsahují dostatek vody. Jiné léky byste měly vynechat. Pokud dojde ke vzniku zánětu kůže, můžete použít hydrokortizon krém. V případě kožní infekce byste si měly od svého lékaře nechat předepsat antibiotika.

Read more

Průjem v těhotenství

Průjem v těhotenství. Pokud trpíte v těhotenství bolestmi žaludku, většinou jen čekáte, až se Váš žaludek uklidní. Určitě je ale dobré, pokud Vás prohlédne lékař. Léky, jako je Imodium, se během těhotenství nedoporučují. Chcete-li znovu doplnit nedostatek minerálů a tekutin, můžete si nechat pro rehydrataci organismu předepsat izotonické nápoje.

Read more